Napoli przedłużyło współpracę z pomocnikiem

Stanislav Lobotka
Stanislav Lobotka Pressfocus

Napoli postanowiło szybko zabezpieczyć przyszłość jednego ze swoich kluczowych zawodników. Gianluca Di Marzio przekazał, że klub przedłużył umowę ze Stanislavem Lobotką.

  • Stanislav Lobotka rozgrywa obecnie swój najlepszy sezon w barwach Napoli
  • Słowak jest ważnym ogniwem wyjściowego składu, a klub postanowił go docenić
  • Gianluca Di Marzio poinformował, że Błękitni przedłużyli umowę z 28-latkiem

Lobotka zapracował sobie na lepszą umowę w Napoli

Stanislav Lobotka w tym sezonie jest jednym z liderów Napoli. Słowak udanymi występami ugruntował swoją pozycję w klubie, a w tym sezonie notuje niemal same dobre mecze. 28-latek wystąpił we wszystkich spotkaniach, a w większości wybiegał na boisko w podstawowym składzie. 

Gianluca Di Marzio przekazał, że klub postanowił docenić 28-latka, zabezpieczając jednocześnie jego przyszłość. Błękitni zaoferowali mu nową umowę, a Słowak postanowił skorzystać z propozycji. Zgodnie z informacjami włoskiego dziennikarza, parafował on kontrakt do czerwca 2027 roku, w którym zagwarantowano mu podwyżkę. 

Klub nie wystosował jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie, ale pozostaje to już jedynie kwestią czasu. Piłkarz od momentu dołączenia do Napoli w styczniu 2020 roku rozegrał w jego barwach 86 meczów. W tym czasie zanotował dwie bramki i jedną asystę.

Czytaj też: Ziyech wciąż może trafić do Serie A

Komentarze