Koniec sezonu dla gwiazdy Interu. Czas na pożegnanie z kibicami?

Milan Skriniar
Milan Skriniar Pressfocus

Milan Skriniar w środę przeszedł operację kręgosłupa, przez co może nie zagrać już do końca sezonu. Jest to zatem równoznaczne z tym, że Słowak nie zagra już w barwach Interu Mediolan. Po zakończeniu sezonu ma on podpisać umowę z PSG.

  • W środę Milan Skriniar przeszedł operację kręgosłupa, która wykluczy go z gry na wiele tygodni
  • Słowak już w trakcie sezonu osiągnął porozumienie z Paris-Saint Germain
  • Kibice nie zobaczą już niemal na pewno defensora w barwach Nerazzurrich

Milan Skriniar nie wystąpi już w koszulce Interu?

Ostatnie tygodnie Milan Skriniar stracił na leczeniu kontuzji. Sztab medyczny uznał, że środkowy obrońca musi przejść operację kręgosłupa, jeśli chce odzyskać pełną sprawność. Inter Mediolan poinformował, że w środę Słowak przeszedł zabieg, a jego rekonwalescencja może potrwać kilka tygodni. 

Zdaniem redakcji Sky Italia jest to równoznaczne z tym, że najbliższe spotkanie w swojej karierze Milan Skriniar rozegra już w barwach Paris-Saint Germain. Media nie mają wątpliwości, że Słowak latem zostanie zawodnikiem drużyny z Paryża, z którą osiągnął już w trakcie obecnej kampanii porozumienie. 

Ostatnie spotkanie 28-latek rozegrał 14 marca w ⅛ finału Ligi Mistrzów przeciwko FC Porto. Pojawił się wówczas na murawie na kilkanaście minut, zastępując Matteo Darmiana. W następnych meczach nie pojawił się już jednak w kadrze z powodu nawrotu urazu.

Skrinair w barwach Interu Mediolan rozegrał łącznie 246 meczów. Jego dorobek to 11 goli i pięć asyst. Z Nerazzurrimi sięgnął po mistrzostwo, puchar i dwa superpuchary Włoch.

Sprawdź też: Simone Inzaghi: Pracuję, aby uszczęśliwić fanów

Komentarze