Inter walczy o zatrzymanie środkowego obrońcy

Milan Skriniar
Milan Skriniar Pressfocus

Wciąż nie wiadomo, gdzie w przyszłym sezonie zagra Milan Skriniar. Włodarze Interu Mediolan pracują nad przekonaniem Słowaka do przedłużenia umowy z klubem. Dyrektor sportowy Nerazzurrich przekazał informacje ws. jego przyszłości.

  • Kontrakt Milana Skriniara wygasa wraz z końcem obecnego sezonu
  • Klub od wielu miesięcy stara się przedłużyć z nim umowę
  • Na temat sytuacji Słowaka wypowiedział się dyrektor sportowy Nerazzurrich

Inter czy PSG? Na co zdecyduje się Milan Skriniar?

Milan Skriniar pozostaje od wielu lat jednym z czołowych defensorów Serie A. Słowak rozgrywa bardzo udany sezon, choć może być to jego ostatni w barwach Interu Mediolan. Umowa 27-latka wygada wraz z końcem sezonu, a on sam nie zdecydował jeszcze, czy zamierza ją przedłużać. Klub od wielu miesięcy stara się wypracować jakieś porozumienie w tej kwestii.

Dyrektor sportowy Interu – Piero Ausilio pozostaje w tej kwestii optymistą. Włoch jest przekonany, że środkowy obrońca przedłuży swój kontrakt. Działacz wicemistrza Włoch wypowiedział się również na temat sytuacji innych zawodników. 

– Złożyliśmy Milanowi Skriniarowi atrakcyjną ofertę, jako że chcemy przedłużyć jego kontrakt. Jesteśmy w tej kwestii optymistami. Decyzja leży teraz po stronie Milana. Andre Onana jest w 100% skoncentrowany na grze w Interze, a Robin Gosens znów jest w dobrej formie – stwierdził działacz. 

Na pozyskaniu Skriniara zależy bardzo włodarzem Paris-Saint Germain. Mistrz Francji ma nadzieję, że przekona środkowego obrońcę do przenosin do Francji.

Sprawdź koniecznie: Dzeko o nowym kontrakcie z Interem. “Jeśli będę dobrze grał, reszta przyjdzie sama”

Komentarze