Sky: Kolejny wielki transfer w Turynie?

Mohamed Salah
Mohamed Salah fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Mohamed Salah opuści Liverpool i przeniesie się do Serie A? Takie informacje podała dziś stacja Sky News Arabia, która twierdzi, że Juventus gotowy jest do kolejnego wielkie transferu i może przeznaczyć na transakcję nawet 200 milionów euro.

Czytaj dalej…

Transfer Cristiano Ronaldo do Starej Damy był przełomowy jeśli chodzi o drużynę z Turynu. Juventus jeszcze nigdy nie zapłacił tyle za jednego zawodnika, nie mówiąc już o pensji piłkarza, który w tym momencie bije wszelkie rekordy tego klubu.

Stacja Sky News Arabia informuje, że transfer Portugalczyka miał być jasnym sygnałem, że mistrz Serie A może pozwolić sobie na zakontraktowanie najlepszych graczy w Europie i nie jest pod tym względem gorszy od klubów z Anglii czy Hiszpanii.

Dziennikarze twierdzą, że kolejnym celem Starej Damy ma być z kolei Mohamed Salah, na którego włodarze Juventusu są gotowy wyłożyć ponad 200 milionów euro, czyniąc go tym samym najdroższym piłkarzem na świecie obok Neymara.

Egipcjanin, o którego podpis ma ma rozpocząć się walka w najbliższych miesiącach, przeszedł do Liverpoolu z Romy. The Reds zapłacili za zawodnika kwotę 42 milionów euro. Mohamed Salah rozegrał w tym sezonie 34 spotkania, w których strzelił 20 goli i zanotował 8 asyst.

Dodajmy, że dziś potwierdzono także dołączenie do Juventusu Aarona Ramseya.

Komentarze