Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek fot. Grzegorz Wajda

Skromna wygrana Milanu, grał Piątek

Gracze Milanu wygrali z Brescią 1:0. Krzysztof Piątek wszedł na plac gry w 60. minucie.

Jak wyglądał ten mecz? Piłkarze z Mediolanu wyszli na prowadzenie już w 12. minucie. Wtedy to dobrym strzałem głową popisał się Calhanoglu.

Kilka minut potem gracze beniaminka mogli wyrównać, lecz dobrej sytuacji nie wykorzystał Sabelli.

Ten sam zawodnik próbował zaskoczyć bramkarza Milanu w 35. minucie. Golkiper gospodarzy był jednak na posterunku.

W 81. minucie goście byli blisko wyrównania. Swój zespół uratował jednak Donnarumma.

Kilka minut potem golkipera gości pokonać mógł Piątek. Polak przegrał jednak z bramkarzem rywali. Z kolei w 89. minucie Paqueta trafił w słupek bramki Brescii.

W końcowych minutach kolejne okazje miał polski napastnik. Najpierw Polak trafił prosto w bramkarza przeciwnika. Potem piłka po jego strzale ostatecznie nie przekroczyła linii bramkowej.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i Milan triumfował 1:0.

Milan – Brescia 1:0 (1:0)

1:0 Calhanoglu 12′