Skriniar zwleka z decyzją, latem może zmienić klub jako wolny agent

Milan Skriniar
Milan Skriniar fot. PressFocus

Milan Skriniar wciąż nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z Interem Mediolan. Zawodnik regularnie odmawia władzom Nerazzurrich parafowania nowej umowy. Aktualne porozumienie wygasa z końcem czerwca.

  • Cały czas niejasna jest przyszłość Miliana Skriniara
  • Słowacki defensor wciąż nie zdecydował się na przedłużenie umowy z Interem Mediolan
  • Sternicy Nerazzurrich starają się ze spokojem podchodzić do sprawy

Skriniar dąży do rozstania z Interem?

Milan Skriniar to bez wątpienia kluczowa postać Interu Mediolan w defensywie. Trudno wyobrazić sobie ekipę ze Stadio Giuseppe Meazza bez reprezentanta Słowacji. Wygląda jednak na to, że klub musi brać poważnie taka ewentualność pod uwagę.

Sky Sport Italia przekazało nowe wieści na temat zawodnika, dając do zrozumienia, że Skriniar wciąż nie zdecydował się na nową umowę z Interem. Jasne jest jednak, że władze Czarno-niebieskich nie składają broni i wciąż zamierzają przekonywać piłkarza do zawarcia nowego porozumienia.

Przed spotkaniem o Superpuchar Włoch głos w sprawie zabrał dyrektor generalny Interu, dając do zrozumienia, że klub zachowuje spokój w sprawie.

Nie spieszymy się, zostawmy go w spokoju. Musi spokojnie podjąć decyzję. To bardzo poważny profesjonalista, a my jesteśmy szczerymi optymistami, ponieważ wiemy, jakim typem człowieka jest Skriniar – mówił Beppe Marotta w rozmowie z Pazzi di Fanta.

Wcześniej informowano, że sternicy aktualnych wicemistrzów Serie A proponują obrońcy pensję w wysokości 6,5 miliona euro rocznie, a zawodnik chce otrzymać 1,5 miliona euro więcej. Inter nie jest jednak gotowy zapłacić aż tyle.

Słowak występuje w Interze od 2017 roku. W tym sezonie zaliczył 26 meczów w szeregach Nerazzurrich.

Czytaj więcej: Chiesa po spotkaniu z Monzą: za mną okropny rok

Komentarze