Skriniar wciąż łączony z francuskim gigantem

Milan Skriniar
Milan Skriniar fot. PressFocus

Milan Skriniar wydawało się, że nie zmieni tego lata klubu i zostanie w Interze Mediolan. Wcześniej PSG długo wykazywało zainteresowane zawodnikiem. Tymczasem nowe wieści na temat Słowaka przekazało Le Parisien.

  • Milan Skriniar może jeszcze tego lata zmienić barwy klubowe
  • 27-latkiem wciąż zainteresowane jest PSG, twierdzi Le Parisien
  • Sternicy Nerazzurrich oczekują za piłkarza 80 milionów euro, a francuski klub jest gotowy zaoferować kwotę o 20 milionów euro mniejszą

Skriniar jednak zmieni klub?

Milan Skriniar trafił do klubu ze Stadio Giuseppe Meazza w 2017 roku za ponad 30 milionów euro z Sampdorii. Od tamtej pory Słowak stał się kluczową postacią Interu Mediolan, mając do dzisiaj w tej ekipie ponad 2010 występów na koncie. Aktualny kontrakt zawodnika wygasa latem przyszłego roku.

W kontekście nowej umowy dla Skriniara w mediolańskiej ekipie na dzisiaj nowych wieści nie ma. Jednocześnie Inter może mieć w trakcie trwającego okna transferowego jedną z ostatnich szans na zarobienie kroci na transferze z udziałem zawodnika. Tymczasem nowe wieści w jego sprawie przekazało Le Parisien.

Okazuje się, że PSG wciąż jest poważnie zainteresowane transfer z udziałem reprezentanta Słowacji. Kością niezgody są natomiast kwestie finansowe. Mistrzowie Francji są gotowi wyłożyć za piłkarza 60 milionów euro. Włoski klub oczekuje z kolei sumy o 20 milionów euro większej, w tym premie.

Skriniar zagrał w pierwszym spotkaniu Interu w nowym sezonie Serie A. Zawodnik spędził na placu gry 87 minut w boju z Lecce. Aktualni wicemistrzowie Włoch sięgnęli w tym spotkaniu po trzy oczka (2:1).

Czytaj więcej: Inter potwierdził kontuzję nowego nabytku

Komentarze