Skriniar: Klub zmienił się na lepsze

Stadio San Siro
Stadio San Siro fot. Sport pictures.eu

Środkowy obrońca reprezentujący Inter, Milan Skriniar, potwierdził w rozmowie ze stacją Sky Sports, że jest bliski przedłużenia swojej umowy z włoskim klubem, a także powiedział, że jego drużyna zmienia się na lepsze.

Czytaj dalej…

– Jestem blisko odnowienia swojej umowy. Mam świetne relacje z klubem i myślę, że dogadamy się w najbliższej przyszłości – powiedział obrońca Interu.

– Czy w ostatnich coś się zmieniło w zespole? Myślę, że więcej walczymy na boisku. Staramy się grać do samego końca i jesteśmy bardziej zjednoczeni – dodał.

– Nie ma jednak racjonalnego i jednego wytłumaczenia dla naszej lepszej formy. Sądzę, że składa się na to wiele czynników. Rozmawialiśmy wiele w szatni o naszych porażkach i mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej – kontynuował Skriniar.

– Jak dużo mogę poprawić w swojej grze? Mam nadzieję, że jeszcze wiele. Zawsze powtarzam, że robię wszystko co w mojej mocy, aby grać w Interze coraz lepiej – zakończył.

Milan Skriniar wystąpił w tym sezonie w 31 spotkaniach, w których zanotował jedną asystę. Łącznie na boisku spędził 2807 minut.

Komentarze