Skriniar gotowy na odrzucenie oferty od Tottenhamu

Milan Skriniar
Milan Skriniar fot. PressFocus

Tottenham Hotspur jest jednym z tych klubów, który chce pozyskać Milana Skriniara. Środkowy defensor jest niezwykle ceniony przez Fabio Paraticiego, pełniącego w szeregach klubu z Londynu funkcję dyrektora sportowego. W mediach pojawiły się nowe wieści na temat przyszłości piłkarza Interu Mediolan.

  • Tottenham Hotspur jest poważnie zainteresowany pozyskaniem defensora Interu Mediolan
  • Milan Skriniar od dłuższego czasu łączony jest z przeprowadzką do ekipy z Premier League
  • Aktualnie 26-latek wyceniany jest na 60 milionów euro

Skriniar niechętny na zmianę klubu?

Tottenham Hotspur był łączony z transferem Skriniara już latem minionego roku. Przed długi czas temat zmiany barw klubowych przez tego zawodnika nie był poruszony, ale ostatnio znów się pojawił na świeczniku.

CalcioMercato.com twierdzi, że giganci z Premier League znów mają plan, aby pozyskać zawodnika. W trakcie trwającego okienka transferowego szeregi Nerazzurrich pożegnał już Achraf Hakimi i według włoskich dziennikarzy miał być to jedyny kluczowy piłkarz, który rozstał się z klubem.

Mimo wszystko władze przedstawiciela Premier League mają nadzieję na to, że uda im się pozyskać reprezentanta Słowacji. W trakcie ostatniego Euro piłkarz wystąpił w trzech spotkaniach, zdobywając bramkę w starciu przeciwko reprezentacji Polski. Sam zainteresowany niechętnie jednak podchodzi do tego typu rozwiązania.

Skriniar ma umowę ważną z Interem do końca czerwca 2023 roku. 26-latek zaliczył jak dotąd 167 spotkań w ekipie z Mediolanu. Najnowsze informacje w sprawie przyszłości piłkarza sugerują natomiast, że Słowak jest gotowy odrzucić ofertę The Spurs.

Czytaj więcej: Inter Mediolan zaczął przygotowania do nowego sezonu

Komentarze

Na temat “Skriniar gotowy na odrzucenie oferty od Tottenhamu