Skriniar trenuje w ośrodku Interu w oczekiwaniu na transfer

Milan Skriniar
Milan Skriniar PressFocus

Milan Skriniar pojawił się w niedzielę w ośrodku treningowym Interu Mediolan, ale według medialnych doniesień jego transfer do Paris Saint-Germain jest kwestią czasu. Oba kluby prowadzą w tej sprawie zaawansowane rozmowy.

  • Transfer Milana Skriniara z Interu Mediolan do Paris Saint-Germain powinen zostać sfinalizowany w nadchodzących dniach
  • Negocjacje między klubami zmierzają ku porozumieniu
  • Zawodnik oczekując na finalizację rozmów wraca do zdrowia po kontuzji trenując w środku Interu

Skriniar pracuje nad formą

Inter Mediolan jest zdecydowany na wytransferowanie reprezentanta Słowenii, bowiem środki uzyskane z jego sprzedaży pozwolą zbilansować klubowe księgi rachunkowe. Nerazzurri od miesiąca prowadzą w tej sprawie negocjacje z Paris Saint-Germain i według włoskich mediów porozumienie w sprawie warunków transferu jest bliskie.

W międzyczasie Słoweniec przygotowuje się do nowego sezonu i w niedzielę pojawił się w centrum treningowym Nerazzurrich. Skriniar trenował indywidualnie, pracując nad powrotem do zdrowia po kontuzji odniesionej pod koniec ostatniego sezonu. Skriniar prawdopodobnie spędzi na Appiano Gentile kilka dni, aż do czasu finalizacji rozmów między klubami. Podpisanie umów spodziewane jest na przyszły tydzień.

Według La Gazzetta dello Sport, rozmowy między Interem i PSG są na zaawansowanym etapie. Nerazzurri są gotowi nieco zejść ze swoich oczekiwań i pozwolić piłkarzowi na odejście za 65 milionów euro plus bonusy. Początkowo Inter oczekiwał za Skriniara 70 milionów euro. Sam piłkarz już wcześniej ustalił warunki indywidualnego kontraktu.

Zobacz także: Inter ogłosił porozumienie z bramkarzem

Komentarze

Na temat “Skriniar trenuje w ośrodku Interu w oczekiwaniu na transfer

Aż się zarejestrowałem.
Czy ktoś czyta artykuły przed publikacją? Poziom tej strony to dno totalne jeśli chodzi o informacje, moderację i zachętę do dyskusji. Proponuję zamknąć stronę i zgasić światło.