PSG z kolejną ofertą za Skriniara. Stanowiska obu klubów coraz bliżej

Milan Skriniar
Milan Skriniar PressFocus

Paris Saint-Germain jest zdeterminowane do sięgnięcia po obrońcę Interu Mediolan Milana Skriniara. Mistrzowie Francji mieli przedstawić Nerazzurrim nową, bardziej atrakcyjną finansowo ofertę.

  • Paris Saint-Germain przedstawiło drugą ofertę za obrońcę Interu Milana Skriniara
  • Paryżanie oferują za niego łącznie 65 milionów euro
  • Grając w Paryżu Skriniar mógłby liczyć na podwojenie swojego wynagrodzenia

PSG nie rezygnuje ze starań o Skriniara

Pierwsza oferta PSG za Skriniara na biurka władz mediolańskiego klubu trafiła dwa tygodnie temu. Opiewała na 50 milionów euro i została odrzucona przez przedstawicieli Interu. To jednak nie zraziło francuskiego klubu, który w poniedziałek miał przedstawić kolejna propozycję, korzystniejszą pod względem finansowym od pierwotnej.

Według La Gazzetta dello Sport, nowa oferta opiewa na 60 milionów euro plus 5 milionów euro w bonusach. Niewykluczone, że taka propozycja zadowoli Inter Mediolan, który początkowo oczekiwał za swojego piłkarza 80 milionów euro, ale według włoskich mediów był gotowy do negocjacji. Przedstawiciele Interu biorą bowiem pod uwagę fakt, że obecna umowa Słowaka wygasa w 2023 roku.

Skriniar co prawda uzgodnił już wcześniej warunki przedłużenia kontraktu z Interem, ale perspektywa występów w stolicy Francji jest dla niego na pewno kusząca. Przenosząc się do PSG mógłby bowiem liczyć nawet na podwojenie swoich zarobków.

Inter ma już również upatrzonego ewentualnego następcę Skriniara. Na celowniku mediolańskiego klubu jest obrońca Torino Bremer, ale konkretne rozmowy w sprawie jego transferu rozpoczną się dopiero w momencie sfinalizowania sprzedaży reprezentanta Słowacji. 

Zobacz także: Mistrz Włoch zainteresowany pomocnikiem River Plate

Komentarze