Skomplikuje się sytuacja Walukiewicza? Godin blisko Cagliari

Serie A
Serie A

Cagliari Calcio według ostatnich doniesień planuje solidnie wzmocnić się w defensywie, co może nie spodobać się Sebastianowi Walukiewiczowi. Klub z Sardynii planuje według doniesień La Gazzetta dello Sport pozyskać Diego Godina z Interu Mediolan i Federico Fazio z AS Romy, co może wpłynąć na odsunięcie na boczny tor reprezentanta Polski.

Czytaj dalej…

Cagliari Calcio od dłuższego czasu było zainteresowane pozyskaniem piłkarza Giallorossich. Z kolei ostatnio pojawiło się zainteresowanie Urugwajczykiem z zespołu z Lombardii.

Wierząc medialnym doniesieniom, Godin ma dołączyć do teamu z Sardynii na zasadzie wolnego transferu, o czym poinformowała SportItalia. Urugwajczyk ma rozwiązać swój kontrakt z Interem, który obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Przypomnijmy, że Godin trafił do mediolańskiej drużyny rok temu na zasadzie wolnego transferu z Atletico Madryt. Fakt, że zawodnik nie należy jednak do ulubieńców trenera Antonio Conte, pozwala przypuszczać, że dni piłkarza w klubie z miasta mody są policzone.

Warto zaznaczyć, że Godin znajdował się też na celowniku Stade Rennes, ale wiele wskazuje na to, że wyścig po piłkarza wygra właśnie Cagliari.

W kontekście Fazio sytuacja wygląda natomiast tak, że piłkarz ma już w weekend przejść testy medyczne przed podpisaniem umowy. Zawodnik doszedł już do porozumienia w sprawie warunków indywidualnych, mając zarabiać rocznie 1,5 miliona euro.

Komentarze