Skauci Arsenalu oglądali Barellę

Serie A
Serie A

Jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników występujących na co dzień w Serie A wydaje się Nicolo Barella. La Gazzetta dello Sport donosi na swoich łamach, że pomocnik Cagliari Calcio w piątkowym boju przeciwko Interowi Mediolan był obserwowany z trybun przez skautów Arsenalu FC.

Czytaj dalej…

Cena wywoławcza za reprezentanta Włoch szacowana jest na 50 mln euro. W powszechnej opinii zawodnik jest jednak wart wydania takiej sumy. W piątkowym boju przeciwko Interowi Mediolan włoski zawodnik co prawda w doliczonym czasie gry nie wykorzystał rzutu karnego, pudłując. Niemniej ogólnie występ Barelli należy ocenić pozytywnie.

W grze o zawodnika Rossoblu oprócz londyńskiego Arsenalu są również Chelsea FC, Inter Mediolan i SSC Napoli, które miały zamiar pozyskać zawodnika już w trakcie styczniowej sesji transferowej, ale bez efektu.

Włoski zawodnik w minionym miesiącu skończył 22 lata, ale młody wiek nie przeszkadza mu w tym, aby regularnie grac w Serie A, gdzie zaliczył już 89 meczów, notując w nich siedem trafień i trzy asysty.

Komentarze