Silva kluczem do pozyskania Thauvina

Andre Silva
Andre Silva fot. Grzegorz Wajda

Napastnik Milanu, Andre Silva, ma być kluczem do pozyskania Floriana Thauvina z Marsylii – donosi dziennik Tuttosport a także portal France Football.

Czytaj dalej…

Według francuskich i włoskich mediów Florian Thauvin będzie chciał opuścić swój aktualny klub podczas najbliższego okna transferowego. Jednym z faworytów do jego pozyskania ma być AC Milan.

Według Tuttosport klub z Serie A ma włączyć w tę transakcję swojego napastnika, który aktualnie wypożyczony jest do Sevilli. Mowa tu oczywiście o Andrei Silvie, który występuje w Hiszpanii. Media zgodnie jednak twierdzą, że Portugalczyk nie zostanie w Andaluzji na dłużej niż do końca tego sezonu i będzie ponownie dostępny na rynku transferowym.

To właśnie chcą wykorzystać włodarze Milanu, aby przekonać drużynę z Marsylii do sprzedania Thauvina. Andre Silva miałby bowiem zostać włączony do transakcji i od następnego sezonu zasilić skład zespołu z Ligue 1.

Andre Silva wystąpił w tym sezonie w 40 spotkaniach, w których zaliczył 11 goli i 3 asysty. Z kolei Florian Thauvin na boisku znalazł się z kolei 33 razy, strzelając 15 bramek i notując 9 kluczowych podań.

Komentarze