Christian Eriksen znów w Mediolanie! Duńczyk skupia się na powrocie do pełni sił

Christian Eriksen
Christian Eriksen Pressfocus

Christian Eriksen wrócił do Mediolanu. Duńczyk został euforycznie przywitany przez sztab trenerski oraz zawodników Nerazzurrich. Klub wydał też oświadczenie, z którego wynika, że 29-latek będzie kontynuował program rekonwalescencji zlecony wcześniej przez lekarzy z Kopenhagi.

  • Christian Eriksen wrócił do Mediolanu
  • Piłkarz spotkał się z klubowymi władzami, z którymi rozmawiał o swojej przyszłości
  • Inter wydał również oficjalnie oświadczenie ws. decyzji o dalszych losach 29-latka w klubie

Christian Eriksen przybył do ośrodka treningowego Interu Mediolan

Christian Eriksen pojawił się w Mediolanie po raz pierwszy od dramatycznych wydarzeń z mistrzostw Europy. Od kilku dni włoskie media informowały nas o tym, że 29-latek wkrótce zjawi się w klubie. Wieści w końcu znalazły potwierdzenie w rzeczywistości i pomocnik wrócił do Włoch.

Piłkarz miał okazję zapoznać się z nowym trenerem, Simone Inzaghi oraz jego sztabem. Na dodatek reszta drużyny euforycznie przywitała swojego kolegę, co przyczyniło się do szczególnej atmosfery w ośrodku treningowym Interu Mediolan. Eriksen przebył też rozmowę o swojej przyszłości. Na ten moment władze nie będą podejmować zbyt szybkich decyzji. Klub zgodził się na kontynuację wcześniej zleconego programu rekonwalescencji, który został opracowany przez medyków z Kopenhagi.

– “Dziś rano (04.08) Christian Eriksen przybył do Centrum Treningowego w Appiano Gentile. Duński pomocnik jest w doskonałej kondycji psychofizycznej. Po przywitaniu członków sztabu oraz nowego trenera, spotkał się również z kolegami z zespołu. Podczas rozmów zadecydowano, że Inter Mediolan będzie śledził program rekonwalescencji Eriksena zaproponowany wcześniej przez duńskich lekarzy w Kopenhadze. Klub będzie też w stałym kontakcie z personelem medycznym z Danii” – brzmi oficjalne oświadczenie Nerazzurrich.

Przeczytaj również: Inter wytypował potencjalnego następcę Martineza

Komentarze