Ibrahimovic: Wróciłem do domu

Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Zlatan Ibrahimović w sobotę wieczorem wrócił do Mediolanu, co pozwala przypuszczać, że były reprezentant Szwecji wkrótce podpisze nowy kontrakt z AC Milane, Przypomnijmy, że dotychczasowa umowa zawodnik wygasa z końcem tego miesiąca.

Czytaj dalej…

Zlatan Ibrahimovic według medialnych doniesień zgodził się na przedłużenie swojego kontraktu z mediolańskim klubem o rok, dzięki czemu zarobi w ciągu najbliższych 12 miesięcy siedem milionów euro. Przypomnijmy, że zawodnik trafił do teamu z miasta na zasadzie wolnego transferu w styczniu tego roku z LA Galaxy.

Ibra wrócił

– Chciałem wrócić do domu. Teraz możemy zacząć pracować nad osiągnięciem jeszcze lepszych wyników – zakomunikował piłkarz w rozmowie na łamach oficjalnego profilu klubu z Mediolanu na Facebooku.

– Ja zawsze mówiłem, nie jestem tu po to, aby być maskotką, ale po to, aby przynosić rezultaty, aby Milan wrócił tam, gdzie powinien być. Mieliśmy sześć wspaniałych miesięcy, ale jeszcze nic nie wygraliśmy – kontynuował Szwed.

Ibrahimovic w oczekiwaniu na kibiców na stadionach

– Mamy teraz szansę pracować razem od początku, poświęcać, aby zrealizować nasze cele. Czuję się dobrze. Mam nadzieję, że wkrótce zobaczę kibiców na stadionie, bo drużyna potrzebuje swoich fanów i chcemy, żeby mieli dzięki nam powody do radości – skwitował piłkarz.

Przed dołączeniem do reszty drużyny, Ibrahimovic musi najpierw przejść test na obecność COVID-19 i pozostawać w domowej izolacji do momentu otrzymania wyników. Szwedzki napastnik w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił w 18 meczach Serie A, w których zdobył 10 bramek dla mediolańskiej ekipy.

Komentarze