Ibrahimovic spodziewany w Mediolanie w weekend

Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Zalatan Ibrahumovic w najbliższą sobotę ma wrócić do Mediolan. Zanim szwedzki napastnik wróci do treningów w AC Milanie, to będzie musiał przejść jednak 14-dniową kwarantannę.

Czytaj dalej…

Były reprezentant Szwecji w jednym z wywiadów zakomunikował, że będzie skłonny wrócić do Włoch, ale w momencie, gdy będzie znana dokładna data wznowienia rozgrywek Serie A. Na dzisiaj oficjalnego komunikatu w tej sprawie jeszcze nie było.

Od dzisiaj Rossoneri zaczynają indywidualne treningi w ośrodku treningowym Milanello po dokładnych badaniach i testach piłkarzy oraz całego sztabu szkoleniowego. Tymczasem 38-latek będzie musiał trenować w swoim miejscu zamieszkania, gdyż będzie objęty społeczną izolacją, gdy znów zawita do stolicy mody.

Ibrahimovic wróci do Mediolanu, co dalej?

La Gazzetta dello Sport podaje, że szwedzki napastnik ma pojawić się w Mediolanie w najbliższy piątek lub sobotę. Ibrahimovic treningi w klubie będzie mógł w związku z tym rozpocząć najwcześniej 24 maja.

Dodajmy, że po odbyciu 14-dniowej kwarantanny po przylocie do Szwecji doświadczony napastnik trenował na boisku  zespołem Hammarby IF. Ibrahimovic nie ukrywał, że dobrze czuł się w klubie, w którym pod koniec 2019 roku wykupił 23,5 procent udziałów.

Komentarze