Milinkovic-Savic wyceniony na 100 mln euro!

Sergej Milinkovic-Savic
Sergej Milinkovic-Savic fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Sergej Milinkovic-Savic broniący barw SS Lazio od dłuższego czasu przez media łączony jest ze zmianą klubu. CalcioMercato.com podaje natomiast, że Serb jest wyceniany na 100 milionów euro przez sterników rzymian.

Czytaj dalej…

Z artykułu opublikowanego na łamach popularnego serwisu piłkarskiego na temat reprezentanta Serbii wynika, że 24-latek znajduje się na celowniku Interu Mediolan oraz Juventusu FC. Decydenci obu ekip muszą się jednak liczyć z tym, że będą musiały wydać duże pieniądze w przypadku chęci pozyskania piłkarza.

Milinkovic-Savic ma kontrakt ważny z klubem z Wiecznego Miasta do końca czerwca 2024 roku. W tym sezonie pomocnik zaliczył 23 mecze, notując w nich cztery trafienia. Ostatnio zawodnik dał się zapamiętać z gola przeciwko Nerazzurrim w hicie 24. kolejki włoskiej ekstraklasy.

Dodajmy, że Milinkovic-Savic miał według informacji CalcioMercato.com przekazać prezydentowi Claudio Lotito, że nie planuje latem zmieniać barw klubowych, chcąc skupić się na przygotowaniach zespołu do startu w kolejnej edycji Ligi Mistrzów.

Komentarze