Zaniolo wrócił do gry po poważnym urazie

Serie A
Serie A

Po sześciu miesiącach przerwy w grze z powodu kontuzji w niedzielnym spotkaniu włoskiej ekstraklasy, w którym AS Roma mierzyła się w delegacji z SSC Napoli, do gry wrócił Nicolo Zaniolo. Włoski talent pojawił się na placu gry w drugiej połowie, zmieniając bezbarwnego Justina Kluiverta.

Czytaj dalej…

Zawodnik, który w miniony czwartek skończył 21 lat, otrzymał spóźniony prezent urodzinowy, wracając na boisko po raz pierwszy od momentu doznania nieszczęsnej kontuzji kolana.

Przypomnijmy, że Zaniolo swojej poważnej kontuzji doznał w starciu z 12 stycznia przeciwko Juventusowi FC. Diagnozy sugerowały, że reprezentant Włoch nie zagra już w sezonie 2019/2020. Pandemia koronawirusa i trzymiesięczna przerwa w rozgrywkach sprawiły jednak, że zawodnik po spokojnym wyleczeniu się mógł zagrać jeszcze w kończącej się kampanio.

Chociaż Zaniolo był w kadrze Wilków na bój z ekipą z Kampanii, to niewielu spodziewało się, że młody piłkarz zagra. Ostatecznie trener Paulo Fonseca wprowadził Zaniolo na murawę, który otrzymał 33 minuty na grę.

Komentarze