Zaniolo wkrótce z nową umową w Romie?

Nicolo Zaniolo
Nicolo Zaniolo fot. PressFocus

AS Roma według najnowszych doniesień włoskich środków masowego przekazu przygotowuje się do przedłużenia kontraktu z Nicolo Zaniolo. Kontuzjowany aktualnie zawodnik miał spotkać właścicielem klubu Danem Friedkinem, co zrodziło spekulacje, że piłkarz niebawem będzie parafował nową umowę z klubem z Wiecznego Miasta.

Czytaj dalej…

AS Roma pozyskała Zaniolo z Interu Mediolan, który w zamian za młodego Włocha pozyskał Radję Nainggolana. Ofensywny pomocnik Giallorossich ma kontrakt ważny do końca czerwca 2024 roku.

Sky Sport Italia podaje, że Zaniolo, który doznał poważnej kontuzji zerwania więzadeł w kolanie, spotkał się ostatnio z nowym właścicielem Romy, a według włoskich dziennikarzy celem spotkania było omówienie warunków nowej umowy.

Nowy sternik klubu ze stolicy Włoch miał podnosić na duchu piłkarza w związku z jego kontuzją, a także zapewnić go, że ten otrzyma propozycję nowego kontraktu, gdy tylko zostanie powołany nowy dyrektor sportowy.

Zaniolo jak na razie zaliczył w szeregach Wilków łącznie 69 spotkań, w których zdobył 14 bramek, notując także sześć asyst. 21-latek w swoim piłkarskim CV może się także pochwalić siedmioma występami w reprezentacji Włoch.

Komentarze