Serie A wystartowała z przytupem. Dumanowski i Guziak podsumują 1. kolejkę | CalcioCast

CalcioCast #3
CalcioCast #3

Za nami pierwsza kolejka sezonu 2022/23 Serie A. Obejrzeliśmy wiele bramek, a zwycięstwa na swoje konto zapisali faworyci. Kto najbardziej wyróżnił się na starcie sezonu? Między innymi na to pytanie w najnowszym odcinku CalcioCast postarają się odpowiedzieć dziennikarze Eleven Sport Piotr Dumanowski i Dominik Guziak. Program “na żywo” wystartuje o godzinie 13:00. Zapraszamy!

Komentarze

Comments 2 comments

Panowie Juventus na barkach Di Marii zdobędzie… trzecie miejsce.
Di Maria z przerwami pogra do MŚ, a potem będzie się rozglądał za nowym klubem.
.
Druga sprawa to pytanie kto w Eleven Sport przydziela obsadę komentatorów do konkretnych spotkań Serie A? Losowanie? Ktoś za karę?
Przydzielenie do komentowania meczu Hellas-Napoli pana M. Nowomiejskiego to kpina z kibica SSC Napoli!
Zadeklarowany kibic Juventusu do tego bardzo nie lubiący Napoli i Neapolu. Cały czas wyczuwalny w komentarzu błagalny głos o bramkę dla Hellas, a tymczasem Napoli strzelając 5 bramek wbiło jemu 5 razy nóż w serce. Tak było to słychać w głosie, komentarzu, intonacji tego pana, że nie powinien się męczyć przy wygranych meczach Napoli.
Przecież ten pan jakby Napoli przegrało to by koziołki fikał w studio (czy dziupli). 😀

Pan Piotr Dumanowski mnie zaskoczył kolejny raz rozważnym i obiektywnym spojrzeniem na sytuację w Napoli. Poczekajmy do końca mercato i sezon, a potem oceńmy Napoli, ADL i Giuntoliego.
Neapol odmłodzony, z nowego rozdania, z czystą głową, bez większej presji może być zaskoczeniem (nie piszę tu oczywiście o TOP-2). Naturalnie będzie to SSC mniej doświadczone i swoje cięgi oraz lekcje będzie musiało przejść. Poczekamy, zobaczymy.