Hit dla Napoli, koniec dobrej passy Atalanty, niespodzianka w Udine – podsumowanie 11. kolejki Serie A

Karol Linetty
Karol Linetty PressFocus

Wyniki 11. kolejki Serie A. W hicie AS Roma przegrała z Napoli 0:1. W szeregach gości 76 minut rozegrał Piotr Zieliński. Wcześniej po raz pierwszy w sezonie przegrali gracze Atalanty, którzy okazali się słabsi od Lazio (0:2). W pierwszej potyczce Udinese niespodziewanie przegrało z Torino 1:2. Poniżej prezentujemy rezultaty i strzelców ze wszystkich potyczek.

Torino, Bologna, Lazio i Napoli z trzema oczkami

Udinese podejmowało Torino. Faworyzowani gospodarze finalnie przegrali z turyńczykami 1:2. Dla Udinese to dopiero druga porażka w tej kampanii. Karol Linetty wszedł na boisko w 66. minucie. Bologna mierzyła się z Lecce (2:0). Wynik meczu został ustalony już do przerwy. Gole dla triumfatorów zdobyli Marko Arnautović i Lewis Ferguson. Łukasz Skorupski grał od pierwszej minuty w szeregach gospodarzy. Marcin Listkowski (Lecce) przesiedział zaś całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Gracze Atalanty grali z Lazio. W jednym z dzisiejszych szlagierów rzymianie triumfowali 2:0. Gole dla zwycięzców zdobyli zaś Mattia Zaccagni i Felipe Anderson. AS Roma podejmowała Napoli. Jedynego gola zdobył w tej konfrontacji Victor Osimhen i przyjezdni triumfowali 1:0. Dla Napoli to dziewiąta wiktoria w tej kampanii. Warto dodać, że Hubert Idasiak był rezerwowym golkiperem gości.