Moses na stałe w Interze? Blisko pierwszego zespołu Persyn

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

Victor Moses najpewniej na stałe zostanie zawodnikiem Interu Mediolan, czytamy na łamach CalcioMercato.com. Sternicy klubu z Lombardii są podobno zdecydowani na to, aby wykupić piłkarza z Chelsea FC.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że Nigeryjczyk aktualnie broni barw Nerazzurrich na zasadzie wypożyczenia. Inter w przypadku sfinalizowania transakcji wykupienia Mosesa musi się liczyć z wydatkiem rzędu 12 milionów euro (10 milionów funtów).

Ostatnio pojawiły się jednak głosy, że mediolańczycy negocjują z klubem z zachodniego Londynu obniżenie kwoty za transfer definitywny z udziałem 29-latka.

Uwaga Interu skupiona nie tylko na Mosesie

Warto jednak odnotować, że niezależnie od tego, jaka przyszłość czekać będzie Nigeryjczyka, to mediolański klub myśli o wzmocnieniach. Na celowniku Czarno-niebieskich znajduje się Federico Chiesa z ACF Fiorentiny.

Szkoleniowiec Nerazzurrich uważnie przygląda się też zawodnikom z młodzieżowego zespołu Interu. Niewykluczone, że latem szansę do treningów w mediolańskiej drużynie od Conte otrzyma Tibo Persyn, który do włoskiego klubu trafił w 2018 roku z FC Brügge.

Komentarze