Sponsor Interu naciska na pozyskanie dwóch napastników

Timo Werner
Timo Werner fot. Grzegorz Wajda

Szef firmy Pirelli, sponsora koszulkowego Interu Mediolan, Marco Tronchetti doradza Interowi Mediolan sprowadzenie zarówno Edinsona Cavaniego, jak i Timo Wernera, jeżeli z klubem pożegna się Lautaro Martinez.

Czytaj dalej…

Reprezentant Argentyny jest coraz bliżej przenosin do Barcelony, oba kluby prowadzą w tej sprawie zaawansowane rozmowy. W międzyczasie przedstawiciele Nerazzurrich rozglądają się za jego ewentualnymi następcami. W ostatnich dniach najczęściej mówi się o możliwym przejściu Edinsona Cavaniego do Interu, ale z transferem do mediolańskiego klubu łączony jest również superstrzelec RB Lipsk Timo Werner.

Inter silniejszy z Cavanim i Wernerem?

Obu piłkarzy w koszulce Nerazzurrich widziałby Marco Tronchetti, który jest prezesem firmy Pirelli, która od dawna współpracuje z klubem z San Siro.

– To jasne, że odejście Lautaro byłoby bolesne, ale z Cavanim i Wernerem możemy być silniejsi niż z Lautaro i Icardim, szczególnie jeśli Eriksen wróci do swojej formy z Tottenhamu – powiedział Tronchetti, cytowany przez Football Italia.

W przypadku Cavaniego Inter Mediolan poczynił już pierwsze konkretne kroki. Według medialnych doniesień, Nerazzurri zaoferowali doświadczonemu Urugwajczykowi, który latem pożegna się z Paris Saint-Germain, trzyletnią umowę.

Komentarze