Sky: Milan pewny przedłużenia umowy z Ibrahimoviciem

Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Sky Sport Italia podaje na swoich łamach, że AC Milan jest pewny tego, że dojdzie do porozumienia ze Zlatanem Ibrahimoviciem w sprawie nowego kontraktu. Szwed chce zostać w klubie z Lombardii, a umowa z zawodnikiem ma zostać przedłużona do końca czerwca 2021 roku.

Czytaj dalej…

Znany włoski dziennikarz sportowy Fabrizio Romano daje do zrozumienia, że nowy kontrakt Ibrahimovicia z klubem z miasta mody jest coraz bliżej finalizacji. Przypomnijmy, że były reprezentant Szwecji wrócił do teamu z miasta mody w styczniu tego roku, podpisując umowę na pół roku.

Porozumienie bardzo blisko

Ostatnio co prawda włoskie media sugerowały, że kością niezgody w rozmowach między “Ibracdabrą” a Milanem są kwestie finansowe. Wygląda jednak na to, że obie strony są chętne na kontynuowanie współpracy, co zwiastuje, że niebawem powinien zostać ogłoszony oficjalny komunikat, że 38-latek w kolejnej kampanii będzie nadal grał w koszulce Rossonerich.

Ibrahimovic w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 18 spotkaniach Serie A, w których zdobył 10 bramek, notując też pięć asyst, Szwed w drugiej części sezonu był najskuteczniejszym zawodnikiem w szeregach Rossonerich.

Komentarze