Sky: Jurić w Hellas Werona do 2022 roku

Ivan Juric
Ivan Juric fot. Grzegorz Wajda

Ivan Juric według doniesień Sky Sport Italia odrzucił oferty ACF Fiorentiny i Torino FC. Wygląda zatem na to, że 44-latek wkrótce podpisze nowy kontrakt z Hellasem Werona, który ma obowiązywać do 2022 roku.

Czytaj dalej…

Juric stery nad ekipą z miasta miłości objął latem minionego roku. Pod batutą chorwackiego szkoleniowca werończycy byli swego czasu jedną z największych rewelacji rozgrywek. Do niedawna piłkarze Hellas liczyli się nawet w walce o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach.

Jurić zdecydowany na kontynuowanie swojej pracy w Weronie

Dzięki udanym występom werońskiej drużyny w Serie A opiekun Gialloblu zapracował na zainteresowanie ze strony dwóch innych klubów z najwyższej klasy rozgrywkowej w Italii. Chętne na zatrudnienie Juricia był takie kluby jak Fiorentina, czy Torino.

Najnowsze doniesienia Gianluki Di Marzio wskazują jednak, że Chorwat podjął już decyzję w sprawie swojej przyszłości, będąc pewny tego, że chce zostać w szeregach Hellas Werony. Oficjalny komunikat w tej sprawie ma zostać ogłoszony po dzisiejszym starciu Żółto-niebieskich z Bykami z Turynu.

Komentarze