Sirigu zastąpi Donnarummę w Milanie?

Gianluigi Donnarumma
Gianluigi Donnarumma fot. Grzegorz Wajda

Według doniesień Tuttosport szeregi AC Milanu latem może zasilić Salvatore Sirigu. Doświadczony bramkarz Torino FC miałby w ekipie z miasta mody być następcą Gianluigo Donnarummy, gdyby ten zdecydował się na zmianę barw klubowych.

Czytaj dalej…

Aktualna umowa bramkarza Rossonerich obowiązuje do końca czerwca przyszłego roku. Z kolei agent zawodnika w osobie Mino Raioli ujawnił ostatnio, że doradzał Donnarummie, aby ten nie przedłużał swojego kontraktu z Milanem. W związku z tym, że bramkarz nie czyni postępów w swojej grze niewykluczone jest, że w trakcie najbliższego mercato reprezentant Włoch zmieni klub.

W związku z powyższym sternicy mediolańskiej ekipy mogą być zmuszeni znaleźć nowego golkipera. Według medialnych doniesień Donnarummę miałby zastąpić bramkarz Il Toro w osobie Sirigu. 33-latek jest w ekipie z Piemontu od 2017 roku, mając umowę z Granatą do końca czerwca 2022 roku.

Turyński dziennik sugeruje natomiast, że Sirigu może zdecydować się na zmianę klubu, chcąc wykorzystać być może swoją ostatnią szansę na to, aby trafić do wielkiego klubu przed przejściem na emeryturę piłkarską.

Komentarze