Mihajlovic: Ibrahimovic nie zostanie w Milanie

Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Szkoleniowiec Bologny FC w osobie Sinisy Mihajlovicia powiedział w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów, że Zlatan Ibrahimović na pewno nie będzie bronił barw AC Milanu w kolejnej kampanii. – Zlatan może dołączyć do nas lub wróci do Szwecji – powiedział trener ekipy z regionu Emilia-Romania.

Czytaj dalej…

Ibrahimovic ma kontrakt ważny z mediolańską ekipą do końca sezonu. Przypomnijmy, że zawodnik zasilił szeregi Rossonerich na zasadzie wolnego transferu w trakcie styczniowej sesji transferowej.

Spekuluje się, że doświadczony szwedzki napastnik poważnie rozważa transfer do teamu z Bolonii. Cały czas ten wariant jest rozważany przez piłkarza.

Koniec jednego etapu, jest początkiem nowego

– Ibrahimovic zadzwonił do mnie kilka dni temu. Zobaczymy latem, na co się zdecyduje – powiedział Mihajlovic na antenie serbskiego show Vece sa Ivanom Ivanović.

– Pewne jest, że Zlatan na pewno nie zostanie w Milanie. Wkrótce powinno być wiadome, czy dołączy do nas, czy wróci do Szwecji – dodał trener Bologny.

Przypomnijmy, że w trakcie przerwy w rozgrywkach włoskiej ekstraklasy z powodu pandemii koronawirusa Ibrahimović trenował z Hammarby IF, czyli z klubem, którego jest współwłaścicielem. Dodajmy też, że szwedzki napastnik i Mihajlovic to w powszechnej opinii dobrzy przyjaciele.

Komentarze