Sarri wróci do Toskanii? Fiorentina monitoruje sytuację

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri fot. Grzegorz Wajda

Przedstawiciele Fiorentiny monitorują sytuację Maurizio Sarriego w Juventusie – informuje portal Football Italia, powołując się na doniesienia Corriere Fiorentino. Władze klubu z Toskanii byłyby podobno zainteresowane zatrudnieniem 61-letniego szkoleniowca, gdyby ten pożegnał się ze Starą Damą.

Czytaj dalej…

Fiorentina od dłuższego czasu rozgląda się za trenerem, który mógłby zastąpić na ławce zespołu Giuseppe Iachiniego. Jednym z kandydatów klubu z Florencji jest właśnie Sarri, którego przyszłość w Turynie nie jest wcale pewna.

Juventus pożegna Sarriego?

Były trener Napoli i Chelsea na razie nie zdołał do końca przekonać do siebie kibiców Juventusu, choć prowadzony przez niego zespół zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Serie A i dotarł do finału Pucharu Włoch. We włoskich mediach w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że przedstawiciele Starej Damy mogą rozważyć zmianę na stanowisku szkoleniowca przed kolejnym sezonem.

Całą sytuację monitoruje Fiorentina, która byłaby gotowa sprowadzić Sarriego do Toskanii, jeżeli ten rozstałby się z turyńskim zespołem.

Komentarze