Roma z wpadką, szlagier Serie A na remis

Jose Mourinho
Jose Mourinho fot. PressFocus

Na niedzielę zaplanowano pięć meczów w ramach czwartej kolejki Serie A. Przede wszystkim pierwszą porażkę pod wodzą Jose Mourinho zaliczyła AS Roma, która przegrała z Hellasem Werona. Punkty straciło także Lazio, remisując z Cagliari Calcio. Z kolei w hicie Juventus podzielił się punktami z Milanem.

Premierowa wygrana Sampdorii w nowym sezonie, asysta Bereszyńskiego

Empoli FC przegrywało z Sampdorią Genua 0:1 po bramce Francesco Caputo. Ten sam zawodnik (po asyście Bereszyńskiego) podwyższył na 2:0. Wynik spotkania na 3:0 dla gości ustalił zaś Antonio Candreva.

Bramka w doliczonym czasie gry zadecydowała

Spezia Calcio po emocjonującej batalii wygrała z Venezią FC 2:1. Goście prowadzili od 13. minuty, ale beniaminek był w stanie wyrównać. W doliczonym czasie gry pięknie z dystansu przymierzył Mehdi Bourabia i zapewnił swojej ekipie komplet oczek.

Wpadka Giallorossich, pierwszy poważny kryzys Sarriego w Lazio

Nie brakowało emocji w niedzielnych meczach z udziałem ekip z Rzymu. AS Roma po bardzo emocjonującym spotkaniu ostatecznie była zmuszona uznać wyższość Hellas Werona. Gialloblu wygrali 3:2, a w szeregach tej ekipy dobre zawody zaliczył Paweł Dawidowicz. Lazio natomiast tylko zremisowało z Cagliari Calcio 2:2, mimo że odblokował się Ciro Immobile. W szeregach Sardyńczyków w drugiej połowie na placu gry pojawił się Sebastian Walukiewicz, który zanotował niezłe zawody.

Włoski klasyk na remis, Szczęsny bohaterem Juve

Juventus FC wciąż pozostaje bez wygranej w Serie A. Podopieczni Massimiliano Allegriego w niedzielny wieczór w meczu czwartej kolejki ligi włoskiej zremisowali 1:1 z Milanem. Fakt ten sprawia, że Bianconeri są wciąż w strefie spadkowej. Wiceliderem rozgrywek jest z kolei team z Mediolanu. W końcówce meczu świetną interwencją w bramce turyńczyków wyróżnił się Wojciech Szczęsny, który uratował swój zespół przed stratą punktów.