Reina bardzo blisko transferu do Lazio

Pepe Reina
Pepe Reina fot. Grzegorz Wajda

Wkrótce nowym zawodnikiem SS Lazio ma zostać Pepe Reina. Hiszpan dzisiaj ma przejść testy medyczne przed transferem do klubu z Wiecznego Miasta, potwierdził to przedstawiciel Serie A za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Czytaj dalej…

Stołeczny klub na swoim oficjalnym koncie na łamach Twittera umieścił zdjęcie hiszpańskiego golkipera, które zostało wykonane na lotnisku w Rzymie. “Pepe Reina przybył do stolicy” – napisano w krótkim komentarzy do zdjęcia.

Kolejny klub z Serie A w CV zawodnika

Były reprezentant Hiszpanii według medialnych doniesień w środę rano miał pojawić się w klinice Paidela, a następnie ma podpisać dwuletnią umowę z Lazio.

Dodajmy, że stołeczny team aktualnie jest na przedsezonowym zgrupowaniu w Auronzo di Cadora. Po załatwieniu formalności z transferem Reina ma dołączyć do reszty drużyny.

Doświadczony bramkarz, który w przyszłym tygodniu skończy 38 lat, wrócił tego lata do AC Milanu z wypożyczenia do Aston Villi. Zawodnik nie znajdował się jednak w planach Stefano Pioliego na nowy sezon, co skutkuje zmianą klubu przez niego. 38-latek z Lazio ma związać się na zasadzie wolnego transferu.

Jeśli wszystko ułoży się po myśli golkipera, to klub z błękitnej części Rzymu będzie jego trzecim w Serie A po SSC Napoli i Milanie.

Komentarze