Prezydent Napoli: Umowa Zielińskiego przedłużona

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński fot. Grzegorz Wajda

Oficjalny komunikat w sprawie przedłużenia umowy z Piotrem Zielińskim w SSC Napoli jeszcze nie ujrzał światła dziennego. W każdym razie prezydent klubu z Kampanii w trakcie konferencji prasowej dał do zrozumienia, że umowa Polaka została przedłużona.

Czytaj dalej…

Reprezentant Polski trafił do Napoli w 2016 roku. Nowy kontrakt zawodnika obowiązywać ma według medialnych doniesień do 2025 roku.

Już wszystko jasne

– Dzisiaj przedłużyliśmy umowę z Zielińskim. Ujawniamy tę informację, mając na uwadze to, że budzi ona duże zainteresowanie – powiedział Aurelio De Laurentiis w trakcie konferencji prasowej cytowanej przez Football Italia.

Sternik Napoli został też zapytany o przyszłość Kalidou Koulibaly’ego, który jest w ostatnim czasie łączony z różnymi klubami. Niemniej w tym przypadku nie została przedstawiona jednoznaczna odpowiedź.

Przyszłość reprezentanta Senegalu wciąż nieznana

– Pytanie o Koulibaly’ego powinno zostać skierowane do Man Utd, czy Paris Saint-Germain. Takie pytania należy zadawać klubom, które stać na tego piłkarza – zakomunikował De Laurentiis.

W kontekście polskiego pomocnika dodajmy, że ma on na swoim koncie 192 spotkania w koszulce Azzurrich, w których zdobył 22 bramki, notując w nich również 15 asyst. Zieliński przez serwis Transfermarkt.de wyceniany jest na 35 milionów euro.

Komentarze