Pomocnik Interu przejdzie operację

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

Bez Matiasa Vecino będzie musiał sobie radzić Inter Mediolan do końca obecnego sezonu. Doświadczony pomocnik wkrótce przejdzie operację kontuzjowanego kolana.

Czytaj dalej…

28-letni Urugwajczyk z problemami zdrowotnymi zmagał się od dawna. Z tego powodu rozegrał zaledwie 22 minuty od czasu wznowienia rozgrywek po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.

Leczenie zachowawcze, które w przypadku Vecino zdecydował się zastosować sztab medyczny Nerazzurrich, nie przyniosło pożądanych efektów i teraz zapadła decyzja o przeprowadzeniu zabiegu.

“Jutro Matias Vecino przejdzie zabieg artroskopii, mający na celu naprawę łąkotki prawego kolana” – czytamy w oficjalnym komunikacie włoskiego klubu.

Niepewna przyszłość Vecino

Niewykluczone, że Vecino nie zagra już w barwach Nerazzurrich. Urugwajczyk, który w tym sezonie rozegrał 20 spotkań na boiskach Serie A, zdobywając dwa gole, znajduje się w gronie zawodników, którzy wymieniani się w kontekście opuszczenia klubu z San Siro.

Vecino do Interu Mediolan trafił latem 2017 roku za 24 miliony euro z Fiorentiny. Od tamtej pory rozegrał w jego barwach 96 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając 11 goli. Jego obecna umowa z klubem obowiązuje do czerwca 2022 roku.

Komentarze