Wielka chwila Juventusu, derby Rzymu rozstrzygnięte – niedziela w Serie A

Juventus - Inter
Juventus - Inter Pressfocus

Wyniki 13. kolejki Serie A. Na niedzielę 6 listopada zaplanowano pięć meczów. Prezentujemy komplet rezultatów oraz strzelców golu.

Inter i Roma z poczuciem rozczarowania

Niedzielne granie w Serie A rozpoczęło się przyjemnie dla Łukasza Skorupskiego. Jego Bologna pokonała 2:1 Torino. Powodów do radości nie miał natomiast Bartosz Bereszyński. Sampdoria uległa 0:2 Fiorentinie. Taki rezultat padł też w konfrontacji Monza – Hellas (2:0). Jedną bramkę zdobyło Lazio. Wystarczyła ona do pokonania Romy w derbach Rzymu. Na koniec Juventus rozprawił się z Interem (2:0). Dla turyńczyków zagrali Arkadiusz Milik i Wojciech Szczęsny.

Wyniki 13. kolejki Serie A:

Bologna – Torino 2:1 (0:1)

0-1 Lukic 26’ k.

1-1 Orsolini 64’

2-1 Posch 73’

Monza – Hellas Werona 2:0 (0:0)

1-0 Carlos Augusto 68’

2-0 Colpani 90’

Sampdoria – Fiorentina 0:2 (0:1)

0-1 Bonaventura 4’

0-2 Milenković 58’

AS Roma – Lazio 0:1 (0:1)

0-1 Felipe Anderson 29’

Juventus – Inter Mediolan 2:0 (0:0)

1-0 Rabiot 52’

2-0 Fagioli 85′

Komentarze

Comments 31 comments

Ale ten Mylik jest słaby… Nawet tak beznadziejnemu klubikowi jak Inter Memlan nie potrafi strzelić gola.
😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

Spójrz jaki z ciebie prostaczek Salamader007. Pozakładałeś kont, z wszystkich tych kont zdanie zaczynasz z małej litery, wulgaryzmów nadużywasz, trollować nie potrafisz, wszystko kopiujesz od twojej wyroczni Gargamella. Słabo to wygląda. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Przepraszam za powyższy wpis. Tam się wypowiadałem jako podrabiany Gargamell. Mam zdiagnozowaną schizofrenie, więc mam nadziej, że mnie choć po części rozumiecie. Czasami zdarza mi się rozmawiać a nawet kłócić z samym sobą,. Czasami tutaj się wyrzygam na inne kluby, ale nie mam nic lepszego do roboty w ośrodku w którym mnie odizolowali od reszty społeczeństwa.
Pozdrawiam.
Prawdziwy Gargamell.

Niemca powodu, aby likwidować możliwość wypowiedzi wszystkim. Wystarczy, żeby administrator dał bana na kretyńskie wypowiedzi. Portal musi zacząć dbać o swój wizerunek, bo inaczej będzie kojarzony z poziomem wypowiedzi jak wyżej….

Z 12 komentarzy aż 9 to jakieś trollowanie.

Co do meczu. Skoro nie umiemy wygrać z takim Juve (kontuzje, młodzież w składzie) to nie nadajemy się do niczego.
Walka o top 4 to wszystko na co nas stać. Aczkolwiek i tak nie wiem czy uda się.

Przegrywamy z każdym silniejszym zespołem (Juve, Milan, Lazio, Roma). Z Barcelona wygralismy tylko dzięki decyzji sędziego.
Szymon nie wzniósł się na poziom Interu, tylko Inter przesunął na poziom (swojego) Lazio.

Pozdr.

Inzaghi obiektywnie jest jednowymiarowy. Więcej upadków niż wzlotów. Dostał gotowy zespół, grający jego schematem i taktyką, i niestety nie udźwignął tego. Jesteśmy Lazio bis.
Jumemtus odbija się od każdego silnego zespołu, a nawet od Maccabi. Grają Mylikiem, który muchy nie skrzywdzi, a my się rozkraczamy przed nimi? Perspektywy wyglądają mrocznie.

chyba inter odbija się od każdego w miarę silnego zespołu.
w serie a przepierdolili WSZYSTKIE z szeroooko pojętą czołówką.
z barceloną uratowało ich (niespodzianka z aliexpressu!) żenujące sędziowanie

VAR – naprawdę??? Dobrze, że chociaż mieli kamerę, kt “sięgła” i zarejestrowała sytuację(nie tak jak z Salernitaną). Bravo Juve! Bravo KOSTIC, Bremer, Rabiot, Fagioli, Danilo, Szczęsny(wreszscie interwencja na wagę wyniku). Dobry mecz Interu w pierwszej połowie.