Pioli: Potrzebujemy wielkiego Milanu

Stefano Pioli
Stefano Pioli fot. Grzegorz Wajda

We wtorkowy wieczór czeka nas hit Serie A, w którym AC Milan zmierzy się u siebie z Juventusem. Szkoleniowiec gospodarzy Stefano Pioli stwierdził, że zwycięstwo jego zespołu będzie możliwe tylko wtedy, gdy na boisku zobaczymy wielki Milan.

Czytaj dalej…

– Motywacja poprowadzi nas do przezwyciężenia naszych problemów i rozegrania najlepszego spotkania przeciwko Juventusowi. Musimy wszystko robić bardzo dobrze, bo gramy przeciwko drużynie, która wygrywa wszystko w ostatnich latach. Musimy w pełni wyrazić siebie – powiedział Pioli.

– Powiedziałbym, że nawet w przeszłości pracowaliśmy nad pewnymi sytuacjami, ale teraz mamy więcej ciągłości. Prezentujemy wysoki poziom, wygraliśmy z dwiema drużynami, które są przed nami w ligowej tabeli. Ale przeciwko Juventusowi, musisz jeszcze bardziej podnieść swój poziom – kontynuował szkoleniowiec Milanu.

– Przyjeżdża do nas najlepsza drużyna i jeśli chcemy uzyskać wyjątkowy wynik, będziemy musieli włożyć w ten mecz niezwykły wysiłek. Będziemy potrzebowali wielkiego Milanu – dodał Pioli.

Występ Calhanoglu pod znakiem zapytania

Pod dużym znakiem zapytania stoi występ we wtorkowym meczu Hakana Calhanoglu. Pioli decyzję w sprawie występu reprezentanta Turcji podejmie w ostatniej chwili.

– Mamy decydujące treningi dzisiaj i jutro. Ma problem z łydkami, ale mam nadzieję, że będzie do naszej dyspozycji – powiedział trener Rossonerich.

Komentarze