Pioli: Jesteśmy w dobrej formie psychicznej

Stefano Pioli
Stefano Pioli fot. Grzegorz Wajda

Bardzo ciekawie zapowiada się wtorkowa batalia w ramach 35. kolejki włoskiej ekstraklasy, w której AC Milan na wyjeździe zmierzy się z US Sassuolo. Przed tym starciem szkoleniowiec Rossonerich przekonywał, że jego drużyna wciąż ma sporo mocy.

Czytaj dalej…

Neroverdi i Milan to dwie ekipy z Serie A, które po wznowieniu rozgrywek włoskiej ekstraklasy po koronapauzie zaliczyły tylko jedną porażkę. Tym samym bój na MAPEI Stadium zapowiada się niezwykle interesująco.

Mecz ligowych sąsiadów

– To spotkanie będzie wymagało maksymalnej uwagi, szacunku i skupienia. Sassuolo ma w swoich szeregach trzech napastników, którzy mają ponad 10 goli na swoim koncie, co na pewno zasługuje na uznanie – mówił Stefano Pioli w trakcie konferencji prasowej cytowanej przez Football Italia.

– Jesteśmy w dobrej formie psychicznej. Wykorzystam naszą ostatnią sesję treningową, aby ocenić, kto jest w najlepszej formie. Mieliśmy na swoim koncie kilka świetnych wyników, także w przeszłości. Jesteśmy świadomi swojej jakości – kontynuował Włoch.

Pioli: Po zakończeniu sezonu będę myślał, co dalej

Cały czas nie milkną spekulacje związane z przyszłością Pioliego. Trener Milanu kolejny raz zabrał głos w tej sprawie. – Na razie skupiam tylko o tym, aby dokończyć sezon. Dopiero później będę myślał o tym, co dalej – rzekł opiekun mediolańczyków.

Milan plasuje się aktualnie na siódmej pozycji w ligowej klasyfikacji, legitymując się dorobkiem 56 punktów na koncie.

Komentarze