Pioli jednak nie zostanie zwolniony z Milanu?

Stefano Pioli
Stefano Pioli fot. Grzegorz Wajda

Według doniesień Corriere dello Sera nie jest wykluczone, że Stefano Pioli pozostanie po sezonie nadal trenerem AC Milanu. Przyszłość szkoleniowca Rossonerich stanęła pod znakiem zapytania w związku z doniesieniami dotyczącymi ewentualnego zatrudnienia Ralfa Rangnicka. Najnowsze informacje są jednak takie, że Pioli może zostać w ekipie z miasta mody.

Czytaj dalej…

Były szkoleniowiec ACF Fiorentiny może się pochwalić serią ośmiu meczów bez porażki w Milanie. Tym samym po koronapauzie ekipa z Lombardii nie przegrała spotkania.

Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie

W związku z tym coraz bardziej prawdopodobne jest to, że Pioli pozostanie trenerem mediolańskiej ekipy na kolejny sezon. Warto odnotować, że według gazety z Mediolanu opiekun Czerwono-czarnych może liczyć na pełne wsparcie zawodników.

Milan aktualnie plasuje się na szóstej pozycji w tabeli włoskiej ekstraklasy. Wiele wskazuje na to, że mediolański team w kolejnej kampanii będzie rywalizował w Lidze Europy. W najbliższym czasie Rossonerich czekają starcia z US Sassuolo, Atalantą BC, UC Sampdorią, czy Cagliari Calcio.

Komentarze