Stefano Pioli
Stefano Pioli fot. Grzegorz Wajda

Pioli jednak nie zostanie zwolniony z Milanu?

Według doniesień Corriere dello Sera nie jest wykluczone, że Stefano Pioli pozostanie po sezonie nadal trenerem AC Milanu. Przyszłość szkoleniowca Rossonerich stanęła pod znakiem zapytania w związku z doniesieniami dotyczącymi ewentualnego zatrudnienia Ralfa Rangnicka. Najnowsze informacje są jednak takie, że Pioli może zostać w ekipie z miasta mody.

Czytaj dalej…

Były szkoleniowiec ACF Fiorentiny może się pochwalić serią ośmiu meczów bez porażki w Milanie. Tym samym po koronapauzie ekipa z Lombardii nie przegrała spotkania.

Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie

W związku z tym coraz bardziej prawdopodobne jest to, że Pioli pozostanie trenerem mediolańskiej ekipy na kolejny sezon. Warto odnotować, że według gazety z Mediolanu opiekun Czerwono-czarnych może liczyć na pełne wsparcie zawodników.

Milan aktualnie plasuje się na szóstej pozycji w tabeli włoskiej ekstraklasy. Wiele wskazuje na to, że mediolański team w kolejnej kampanii będzie rywalizował w Lidze Europy. W najbliższym czasie Rossonerich czekają starcia z US Sassuolo, Atalantą BC, UC Sampdorią, czy Cagliari Calcio.

Komentarze