Pedro z testami medycznymi przed transferem do Romy

Pedro
Pedro fot. Razvan Pasarica / Sport Pictures

RomaNews podaje, że Pedro Rodriguez pojawił się dzisiaj w słynnej klinice Villa Stuart, gdzie ma przejść testy medyczne przed transferem do AS Romy. Hiszpan ma z klubem z Wiecznego Miasta parafować umowę na trzy lata.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że ostatnio zawodnik bronił barw Chelsea FC. Umowa Hiszpana z klubem z zachodniego Londynu wygasła jednak wraz z końcem sezonu 2019/2020.

Trzy miliony euro rocznie

Wierząc doniesieniom włoskich dziennikarzy, Pedro Rodriguez ma zarabiać w szeregach Wilków rocznie trzy miliony euro. Warto odnotować, że piłkarz do Włoch udał się z kontuzją barku, której doznał w finale Pucharu Anglii w starciu przeciwko Arsenalu FC. Pedro Rodriguez do normalnych treningów ma wrócić w ciągu miesiąca.

Dodajmy, że 33-latek spędził w Chelsea pięć sezonów. Do angielskiej ekipy piłkarz trafił z FC Barcelony. Konto hiszpańskiego klubu zasiliło wówczas 27 milionów euro.

Doświadczenie na wagę złota dla rzymian

Zawodnik urodzony w Santa Cruz de Tenerife ma wzmocnić ofensywę Romy, mogąc grać zarówno na środku ataku, jak i na skrzydłach. Pedro Rodriguez w trakcie kampanii 2019/2020 rozegrał 23 mecze, w których strzelił dwa gole, notując też trzy asysty.

Komentarze