Dybala: Nie jestem jeszcze gotowy w 100 procentach

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Napastnik Juventusu Paulo Dybala przyznaje, że nie jest jeszcze w stu procentach gotowy, po tym jak wrócił do treningu po przejściu choroby wywołanej koronawirusem. Argentyńczyk z niecierpliwością czeka jednak na wznowienie rozgrywek.

Czytaj dalej…

Dybala był jednym z trzech piłkarzy Juventusu, obok Daniele Ruganiego i Blaise Matuidiego, u którego wykryto zakażenie koronawirusem.

– Miałem koronawirusa, ale teraz czuję się o wiele lepiej. Wciąż nie jestem gotowy w 100 procentach, ale jest całkiem nieźle. Wracamy do treningu, wraca również piłka, więc wkrótce będziemy mogli robić to, co najbardziej kochamy – powiedział Dybala w instagramowej transmisji Gamers Without Borders.

Rozgrywki we Włoszech wznowione zostaną już 12 czerwca, od meczu Pucharu Włoch pomiędzy Juventusem o Milanem. Rywalizacja w Serie A rozpocznie się 20 czerwca.

– Mam nadzieję, że będziemy mogli się dobrze bawić i ludzie również. To będzie wspaniałe, że kibice będą mieli okazję zobaczyć inny mecz każdego dnia – dodał argentyński napastnik.

Komentarze