Nowy sezon, nowa szansa Ramseya? “Mamy więcej zabawy”

Aaron Ramsey
Aaron Ramsey fot. Abaca/Hepta/SPORTPICTURES

Aaron Ramsey jeszcze kilka tygodni temu był mocno łączony z opuszczeniem Juventusu. Teraz wiele wskazuje na to, że może być ważnym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez nowego trenera Andreę Pirlo.

Czytaj dalej…

Juventus nowy sezon rozpoczął od pewnego zwycięstwa 3:0 z Sampdorią Genua. Asystę przy jednej z bramek zanotował Ramsey, który rozegrał w tym meczu pełne 90 minut.

– Mamy nowego trenera, nowy sztab, nowe pomysły, a zawodnicy są w to bardzo zaangażowani. Uważam, że mamy więcej zabawy niż w poprzednim sezonie. Treningi są ciężkie, ale jest też miejsce na trochę radości – powiedział Ramsey w rozmowie ze Sky Sport Italy, cytowany przez Football Italia.

– Zaczęliśmy dobrze, ale wciąż musimy się poprawiać. W tej drużynie jest wielu wspaniałych zawodników, wszyscy są gotowi do gry i pomocy zespołowi w osiągnięciu jego celów. Cieszę się, że mam możliwość gry razem z najwyższej klasy napastnikami – kontynuował Walijczyk.

Ramsey zwraca uwagę na Inter, Napoli i Milan

Juventus pozostaje faworytem do zdobycia dziesiątego z rzędu mistrzostwa Włoch, ale pomocnik Starej Damy nie lekceważy innych zespołów.

– Inter to świetna drużyna, sprowadzili wielu zawodników. Nerazzurri na pewno są jednym z kandydatów do tytułu. Podobnie jak Napoli, które także jest bardzo silne. Z kolei Milan świetnie zakończył poprzedni sezon i tak samo rozpoczął nowy. Bez wątpienia Serie A jest bardzo ciężką ligą – dodał Ramsey.

Komentarze