Nowa umowa dla Dybali? Argentyńczyk zniecierpliwiony

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Napastnik Juventusu Paulo Dybala niecierpliwi się w sprawie ewentualnego podpisania nowego kontraktu z klubem. Argentyńczyk stwierdził, że obecnie nie są prowadzone żadne rozmowy w tej sprawie i czeka na kontakt ze strony klubu.

Czytaj dalej…

Obecna umowa Dybali ze Starą Damą wygasa w czerwcu 2022 roku. Przed wybuchem pandemii koronawirusa wydawało się, że Juventus zaoferuje mu nowe warunki i obie strony dojdą do porozumienia. Wszystko wskazuje na to, że przedstawiciele turyńskiego klubu podjęcie konkretnych kroków w tej sprawie odłożyli w czasie. Sam piłkarz wykazuje już niecierpliwość.

Dybala czeka na rozmowy

– Ma wielkie przywiązanie do klubu, mam dobre relacje z prezydentem i jestem pewien, że w pewnym momencie przyjdą i porozmawiamy. A może nie… Nie wiem. W pewnym momencie może nastąpić przedłużenie kontraktu, ale to zależy od Juventusu – powiedział Paulo Dybala.

– W tej chwili nic się nie dzieje w tej sprawie, naprawdę. Mam jeszcze półtora roku kontraktu, a to nie jest dużo. Rozumiem też, że w związku ze wszystkim co się ostatnio wydarzyło, klubowi nie jest łatwo, ale inni zawodnicy przedłużyli umowy. Więc czekamy – dodał argentyński napastnik, cytowany przez Calciomercato.com.

Komentarze