Napoli osłabione przed hitem, Insigne nie zagra z Juve?

Lorenzo Insigne
Lorenzo Insigne fot. Grzegorz Wajda

Lorenzo Insigne nie będzie mógł zagrać w niedzielnym meczu SSC Napoli, w którym ekipa z Kampanii w delegacji zmierzy się z Juventusem. Informacje w tej sprawie podał agent piłkarza.

Czytaj dalej…

Lorenzo Insigne w trakcie niedzielnej potyczki Azzurrich z Genoą CFC musiał opuścić plac gry już w 22. minucie z powodu kontuzji. W jego miejscu na boisku zameldował się Eljif Elmas. Tymczasem menedżer Włocha ujawnił, że piłkarza czekają badania, po których okaże się, jak poważny jest uraz Insigne.

– Nadal nie mamy żadnych informacji na temat stanu zdrowia Lorenzo. Wszystko powinno być jasne za mniej więcej 48 godzin – powiedział Vincenzo Pisacane w rozmowie z Radio Punto.

W każdym razie media na Półwyspie Apenińskim sugerują, że Insigne będzie wyłączony z gry przez mniej więcej miesiąc. Tym samym zawodnik nie będzie mógł wystąpić w boju przeciwko Juve, a ponadto przegapi październikowe zgrupowanie reprezentacji Włoch.

29-latek ma kontrakt ważny z klubem z południa Włoch do końca czerwca 2022 roku. W trakcie sezonu 2020/2021 piłkarz wystąpił w dwóch spotkaniach, notując w nich jedno trafienie. Insigne do Napoli dołączył w 2012 roku z Pescary Calcio.

Komentarze