Muriel: Juventus nie będzie miał łatwo w walce o scudetto

Luis Muriel
Luis Muriel fot. Anton Denisov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictur

Luis Muriel to jeden z najmocniejszych punktów w szeregach Atalanty BC. Kolumbijczyk tuż przed startem nowego sezonu w jednym ze swoich przekazów dla mediów przekonywał, że Juventus FC w trakcie kampanii 2020/2021 nie będzie miał łatwo, aby wygrać scudetto.

Czytaj dalej…

Luis Muriel co prawda z ekipą z Lombardii ligowe zmagania zacznie dopiero 26 września, gdy La Dea zmierzy się w delegacji z Torino FC. Niemniej zawodnik pozwolił sobie na kilka zdań komentarza na temat startu nowej kampanii.

Odnotujmy, że Atalanta wznowi rozgrywki nieco później, gdyż później zakończyła kampanię w europejskich pucharach, żegnając się z Ligą Mistrzów na etapie 1/4 finału.

Muriel: To będzie ciekawa kampania

– Inter wzmocnił się solidnymi piłkarzami. Milan też jest podbudowany końcówką ostatniego sezonu, wierząc, że będzie radził sobie dobrze – mówił Muriel w rozmowie ze Sky Sport Italia.

– Nie można zapominać też o Romie, Lazio i Napoli, czyli trzech drużynach, który zdążyły już przyzwyczaić, że zwykle są na górze ligowej tabeli. Jesteśmy też my, więc na pewno nowa kampania zapowiada się ciekawie – kontynuował piłkarz.

– To będę piękne mistrzostwa. Nie sądzę, aby Juventus mógł łatwo sięgnąć po scudetto – skwitował Kolumbijczyk.

Atalanta ostatni sezon zakończyła na trzeciej pozycji w ligowej klasyfikacji, legitymując się dorobkiem 78 punktów na koncie. Tylko Juve i Inter Mediolan byli wyżej od podopiecznych Gian Piero Gasperiniego.

Komentarze