Milan zaczął działać ws. transferu gwiazdy Udinese

Piłkarze AC Milanu
Piłkarze AC Milanu fot. PressFocus

AC Milan od dłuższego czasu wydaje się poważanie zainteresowany pozyskanie, Rodrigo De Paula z Udinese Calcio. Sternicy Rossonerich są podobno gotowi oprócz gotówki zaoferować klubowi z Dacia Arena także jednego ze swoich zawodników.

Milan wykonał, chcąc solidnie się wzmocnić

AC Milan ma plan, aby latem wzmocnić się w ofensywie. Na celowniku ekipy z Mediolanu jest argentyński pomocnik. Klub z San Siro, aby pozyskać De Paula, jest gotowy w zamian zaoferować Jensa Pettera Hauge.

La Gazzetta dello Sport przekonuje na swoich łamach, że działacze Milanu robią, co w ich mocy, aby uniknąć zapłacenia pełnej kwoty za Argentyńczyka oczekiwanej przez Udinese. Mowa o mniej więcej 40 milionach euro.

De Paul zresztą na brak zainteresowania nie może narzekać, co wprost oznajmił dyrektor sportowy Zebr Pierpaolo Marino. 66-latek przyznał, że jest kolejka chętnych po ofensywnego zawodnika, który jest jednocześnie kapitanem Udinese. Niemniej na razie przyszłość piłkarza pozostaje niejasna.

Popularny włoski dziennik sportowy podaje jednak, że władze Rossonerich wykonali już pierwszy ruch, próbując przekonać działaczy Zebr do transferu z udziałem De Paula. Fakt, że Udinese wycenia zawodnika na 40 milionów euro, sprawia, że działacze Milanu muszą się nieźle nagimnastykować, aby sfinalizować transakcję.

La Gazzetta dello Sport przekonuje, że Rossoneri w zamian są chętni zaoferować piłkarza pozyskanego w zeszłym roku z Bodo / Glimt. Hauge miałby trafić do teamu z Dacia Arena w ramach rozliczenia za De Paula. Milan pozyskał zawodnika za pięć milionów euro. Tymczasem dzisiaj wartość zawodnika wynosi 10 milionów euro.

Atalanta
AC Milan
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 23. maja 2021 19:26.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze

Na temat “Milan zaczął działać ws. transferu gwiazdy Udinese