Milan nadal bez porozumienia z Ibrahimoviciem

Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Zlatan Ibrahimović nadal nie podpisał nowego kontraktu z Milanem, ale rozmowy w tej sprawie cały czas są prowadzone. Kolejna tura odbyła się w ostatni poniedziałek.

Czytaj dalej…

Zatrzymanie doświadczonego Szweda jest jednym z priorytetów Rossonerich. Od czasu jego powrotu na San Siro w styczniu, Ibrahimović miał ogromny wpływ na drużynę, która zakończyła sezon na szóstym miejscu w tabeli. 38-latek zdobył dziesięć bramek i dołożył do tego pięć asyst w 18 spotkaniach w barwach Milanu, które rozegrał w 2020 roku.

Milan ciężko pracuje nad zatrzymaniem Ibrahimovicia

Rozmowy w sprawie przedłużenia wygasającego kontraktu szwedzkiego napastnika trwają od wielu tygodni. Przedstawiciele Milanu są zdeterminowani do związania się z Ibrahimoviciem na dłużej, ale na razie obu stronom nie udało się dojść do porozumienia w sprawie wysokości wynagrodzenia.

Kolejne rozmowy w tej sprawie pomiędzy Milanem, a reprezentantami piłkarza odbyły się w poniedziałek. Szwed oczekuje kontraktu gwarantującego mu zarobki w wysokości 7,5 miliona euro rocznie, podczas gdy AC Milan wcześniej oferował mu wynagrodzenie wynoszące 5 milionów euro plus premie.

Jak informuje Tuttosport, obie strony nieco zbliżyły się do siebie, ale od uzgodnienia nowych warunków nadal dzieli ich kwota miliona euro.

Komentarze