Media: Ważą się losy Conte w Interze

Antonio Conte
Antonio Conte fot. Grzegorz Wajda

Najbliższe godziny mogą być decydujące w kontekście przyszłości Interu Mediolan. Prezydent klubu z Lombardii ma się spotkać dzisiaj z trenerem Antonio Conte, aby omówić plany związane z przyszłością Nerazzurrich.

Czytaj dalej…

Były selekcjoner reprezentacji Włoch już po przegranym finale Ligi Europy z Sevillą FC dał do zrozumienia, że jego przyszłość w Interze jest niepewna. Tymczasem Sky Sport Italia podaje, że dzisiaj Conte spotka się twarzą w twarz ze sternikiem klubu Stevenem Zhangiem.

Wzmocnienia zespołu pilną sprawą

Popularny włoski nadawca sugeruje, że Inter nie będzie w stanie obiecać włoskiemu trenerowi inwestycji związanych ze wzmocnieniem zespołu, mając na uwadze aktualną sytuację finansową klubu.

Nawet, jeśli Zhang będzie chciał kontynuować współpracę z Conte, to wygląda na to, że kością niezgody może być brak spełnienia żądań trenera na płaszczyźnie wzmocnień drużyny. Prezydent klubu według informacji Corriere dello Sport wciąż jednak wierzy na nawiązanie nici porozumienia.

Gianluca Di Marzio podał natomiast informacje, że w ciągu najbliższych godzin wszystko powinno się wyjaśnić. Niewykluczone, że Conte rozwiąże kontrakt z Interem za porozumieniem stron.

Były trener Juve czeka w blokach

Już wczoraj informowaliśmy na swoich łamach, że w przypadku rozstania Interu z trenerem urodzonym w Lecce, jego obowiązki może przejąć Massimiliano Allegri. Były opiekun Juventusu FC podobno jest bardziej chętny na podjęcie pracy w Interze niż w Paris Saint-Germain.

Komentarze