Media: Totti blisko powrotu do Romy

Serie A
Serie A

Francesco Totti może wrócić do AS Romy, donosi Corriere dello Sport. Były piłkarz Giallorossich i reprezentacji Włoch miałby w ekipie ze stolicy Włoch zostać wiceprezesem lub dyrektorem technicznym.

Czytaj dalej…

Francesco Totti według informacji włoskich dziennikarzy coraz częściej jest w kontrakcie z prezesem klubu z Wiecznego Miasta Guido Fiengą, co może zwiastować rychły powrót 43-latka do Romy.

Wpływ na zatrudnienie Tottiego ma ostatnia sytuacja w szeregach Wilków, gdy w meczu przeciwko Hellas Weronie zagrał nieuprawniony do gry Amadou Diawara. Tym samym stołeczna drużynie wkrótce powinna otrzymać oficjalny komunikat, że mecz z teamem z miasta miłości zostanie zweryfikowany jako walkower dla Gialloblu.

Były kapitan Romy wróci na stare śmieci?

W kontekście Włocha Tottiego warto natomiast odnotować, że ten nie spotkał się jeszcze z nowymi właścicielami. Były kapitan Romy często spotykał się jednak z obecnym prezesem zarządu.

Na dzisiaj nie wiadomo, w jakiej roli Totti miałby pracować w stołecznym klubie. Corriere dello Sport twierdzi, że najbardziej możliwe są dwie opcje. Włoch może zostać wiceprezesem Romy lub dyrektorem technicznym w klubie z siedzibą na Stadio Olimpico.

Dodajmy, że już w najbliższy weekend stołeczna drużyna w ramach drugiej kolejki włoskiej ekstraklasy zmierzy się na swoim stadionie z Juventusem FC. Mecz jest zaplanowany na niedzielę na godzinę 20:45.

Komentarze