Media: Nainggolan i Gagliardini zakażeni na COVID-19

Radja Nainggolan
Radja Nainggolan fot. Abaca / Hepta / Sport Pictures

Radja Nainggolan oraz Roberto Gagliardini to kolejne ofiary koronawirusa w Interze Mediolan, donosi na swoich łamach La Gazzetta dello Sport. Popularny włoski dziennik sportowy podaje, że wymieniona dwójka miała pozytywne wyniki testu na COVID-19, co sprawia, że to kolejni piłkarze, których może zabraknąć w derbach przeciwko AC Milanowi.

Czytaj dalej…

Radja Nainggolan i Roberto Gagliardini dołączyli do Alessandro Bastoniego i Milana Skriniara, którzy też mieli pozytywny wynik na zakażenie “nieszczęsnym patogenem”. Młodzieżowy reprezentant Włoch wrócił już ze zgrupowania kadry U-21. Z kolei słowacki defensor jest na zgrupowaniu reprezentacji Słowacji, czekając na wynik drugiego testu wymazowego.

Warto zaznaczyć, że jak na razie nie pojawił się oficjalny komunikat ze strony klubu z Lombardii, informujący o tym, że Nainggolan i Galiardini zostali zakażeni. W każdym razie według włoskich dziennikarzy już poważnie zaniepokojony jest trener Antonio Conte.

Przypomnijmy, że na 18 października zaplanowane jest starcie Interu z Milanem, który też do swojego meczu może podejść osłabiony. Od kilku tygodni wyłączony z gry z powodu zakażenia na COVID-19 jest Zlatan Ibrahimobić. Sky Sport Italia ostatnio poinformowała, że Szwed wraz z Leo Duarte przeszli kolejne testy, który ponownie dały wynik pozytywny.

Komentarze