Media: Maldini może zostać w Milanie, ale w innej roli

Paolo Maldini
Paolo Maldini fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Paolo Maldini być może nie rozstanie się z AC Milanem w związku z nowym rozdaniem w klubie z Lombardii. Il Giornale sugeruje, że były reprezentant Włoch może jednak zmienić stanowisko w mediolańskiej ekipie.

Czytaj dalej…

Maldini awansował na stanowisko dyrektora technicznego latem ubiegłego roku. Wszystko wskazuje jednak na to, że niebawem te obowiązki przejmie Ralf Rangnick, który ma pełnić w Milanie funkcję menedżera w stylu angielskim.

Przypomnijmy natomiast, że Maldini, zanim objął stanowisko dyrektora technicznego w ekipie Czerwono-czarnych, to był specjalistą ds. strategi sportowej i rozwoju w Milanie, pracując sezonowo pod skrzydłami Leonardo.

Ciekawostką jest też wiadomość mediolańskiego dziennika, wskazująca, że zatrudnienie Niemca Rangnicka może zostać przyspieszone, jeśli po remisie ze SPAL Ferrara trener Stefano Pioli będzie miał kłopoty w kolejnych meczach, a wszystko wskazuje na to, że tak może być, bo terminarz Milanu nie oszczędza. Dzisiaj na drodze mediolańczyków stanie SS Lazio, a kolejnym rywalem Milanu będzie Juventus FC.

Komentarze