Media: Ansaldi wkrótce z nową umową w Torino

Serie A
Serie A

Corriere di Torino podaje na swoich łamach, że Torino FC jest bliskie porozumienia w sprawie przedłużenia umowy z Cristiano Ansaldim. Ponadto wkrótce do ekipy z Torino powinien dołączyć Ricardo Rodriguez, donosi dziennik ze stolicy Piemontu.

Czytaj dalej…

Wczoraj miało dojść do spotkania sterników Byków z przedstawicielami Rossonerich, w którego trakcie złożona została mediolańczykom propozycja dotycząca transferu z udziałem szwajcarskiego piłkarza. Torino jest gotowe wyłożyć na transakcję z udziałem piłkarza dwa miliony euro.

Porozumienia blisko

Corriere di Torino twierdzi, że Milan oczekiwał 3,8 miliona euro za Rodrigueza. W każdym razie kluby wciąż negocjują, ale wygląda na to, że porozumienia w sprawie transakcji jest blisko.

Warto też odnotować, że decydenci Il Toro są blisko parafowania nowego kontraktu z 33-latkiem w osobie Ansaldiego. Aby nowa umowa została podpisana, zawodnik musi tylko wyrazić zgodę na obniżkę swojego wynagrodzenia.

Dodajmy, że turyński team w ostatnim sezonie włoskiej ekstraklasy zakończył zmagania na 16. pozycji z dorobkiem 40 punktów na koncie. Niedawno oficjalnie na nowego trenera turyńskiej drużyny wybrany został Marco Giampaolo, który w poprzedniej kampanii był opiekunem AC Milanu.

Komentarze